בריכות אינטקס

בריכה פרטית היא חלומם של בעלי בתים רבים בארץ כמו גם בעולם, אך עבור רבים מדובר בהרפתקאה יקרה מדי או בשטח שאינו מתאים לשם כך. בדיוק לשם כך נוצרו בריכות אינטקס שנותנות מענה מושלם לפתרון הבעיות הללו והגשמת החלום האישי של אותם אנשים.

רבים חולמים על בית פרטי משלהם עם חניה צמודה וחצר פרטית להינות בה ממנוחה, משטח משחק לילדים ומהאפשרות לארח חברים לברביקיו בסטייל אמריקאי. החלק הנוסף עליו חולמים אך לרוב פחות מגשימים הוא זה של בריכה פרטית באותה חצר אחורית.

הסיבות מדוע רבים מאלו המגיעים לבית פרטי עם חצר אינם מגיעים לבריכה שכזו די ברור: שטח שאינו מתאים ו\או תקציב בלתי אפשרי עבורם מבחינת עלויות של הקמת הבריכה או התחזוקה שלה לאורך זמן ובעיקר "לא בעונה".

בדיוק לשם כך נוצרו בריכות אינטקס המעניקות מענה מצויין לשתי הבעיות יחדיו – גם מאפשרות בריכה בעלות זולה יחסית וגם מאפשרות התאמה ובנייה מהירה בכל חצר שהיא.

מהן בריכות אינטקס?
בריכות אינטקס הינן בריכות המבוססות על חומר הקרוי אינטקס שהוא למעשה PVC המצופה בפוליאסטר מה שמקנה לבריכות עמידות גבוהה ביותר כנגד סדקים או קרע. הבריכות מורכבות כאשר יריעות האינטקס הן מסגרת הבריכה ובנוסף ישנם התקנים מבוססי מתכת המחזיקים את הכל מחובר יחדיו בצורה יציבה ובטוחה.

איזה בריכות יש?
בריכות אינטקס מגיעות כמעט בכל צורה או גודל שתעלו על הדעת. ישנו בריכות קטנות לילדים בעיקר, יש כאלו המיועדות למשפחות או מספר חברים ויש בריכות גדולות במיוחד במיועדות לאכלס 12-20 אנשים יחדיו. הבריכות מגיעות במבנה של עיגול, מלבן, מתומן וצורות מיוחדות לדגמים ספציפיים.

כיצד מתחזקים בריכות שכאלו?
בריכות אינטקס דורשות מילוי במים וכלור. זהו. משם כל שנותר הוא לבצע ניקוי מעת לעת בעונה בה השימוש גבוה וקבוע (האביב והקיץ) ואילו בעונות הקרות יותר ובעיקר בחורף ניתן להשאיר את הבריכה כפי שהיא מלאה או מרוקנת או פשוט לרוקן אותה ולקפל אותה בקלות עד לעונה החמה יותר. יש שלל אביזרים המאפשרים ניקוי וחיטוי קלים של בריכות אלו.

מה העלויות של בריכה שכזאת?
מחיר הבריכות תלוי בסוג הבריכה והגודל שלה. המחירים נעים ממאות שקלים לבריכה משפחתית קטנה ועד 10-20 אלף שקלים לבריכות הענק. חשוב לציין כי קיים מבחר גדול במיוחד של בריכות בגדלים שונים ולהיקפי שימוש שונים וחשוב לרכוש בריכה שתתאים לכם גם מבחינת המחיר וגם ביחס לשטח החצר שלכם. אין כל ספק כי העלות זניחה ביחס לזאת של בריכה "אמיתית" השקועה באדמה.

היכן רוכשים בריכות אינטקס?
בריכות אינטקס נימכרות באינטרנט ובחנויות שונות ברחבי הארץ. יש מי שמאפשרים רכישה באתר ומשלוח עד הבית ויש מי שממליצים להגיע לחנות ולראות בעיניים מה רוכשים ולהתאים בצורה מיטבית לבית ולחצר שלכם.

נכתב על ידי ספלאש בבריכות שחיה המתמחים בבריכות אינטקס - לחצו לפרטים נוספים

 
עדכוני רדיו אזורי
עידכונים
ברוכים הבאים
האתר בשלבי עידכון
אנו מוסיפים מידי יום מידע על תחנות רדיו נוספות ותחנות רדיו נוספות להאזה

גלישה נעימה
שיתופי פעולה
כחלק מהפעלת האתר אנו יוצרים שיתופי פעולה:

חלק מהשותפים: