כל המידע על רדיו

הרדיו יחד עם הגרמופון הוא מאמצעי ההאזנה למוזיקה הראשונים בהיסטוריה למעט מוזיקה חיה כמובן. מכשיר הרדיו הכניס מוזיקה לבתים רבים בהם המוזיקה מעולם לא נשמעה ועל כן נתחבב מאוד על בעליו ורשם לעצמו מקום של כבוד בהיסטוריה. בנוסף שימש הרדיו ועדיין משמש כאמצעי להעברת מסרים חשובים ונזכר על ידי רבים כאמצעי דרכו התבשרו על אירועים משמעותיים כגון סיום או התחלה של מלחמה גדולה או חתימה על הסכם שלום. בעתות מלחמה שימש הרדיו גם כאמצעי להעברת מסרים סמויים בתוך כתבות חדשותיות רגילות לכאורה. מסיבות אלו אנשים חשים חיבה נוסטלגית עמוקה כלפי הרדיו ואינם ממהרים להיפרד ממנו על אף זמינותם הרבה של אמצעי מדיה אחרים ומתקדמים הרבה יותר. זוהי גם הסיבה שאנשים מנצלים שווקי פשפשים ומקרים של פינוי דירה או עיזבון כפי שמתואר באתר http://www.bestclearing.co.il/1.asp כדי לתור ולחפש אחר מכשירי רדיו ישנים בעלי ניחוח וצליל של פעם. מדוע אם כן אנו אוהבים כל כך את הרדיו שאנו מסרבים להיפרד ממנו?

  1. קל – יותר מכל דבר אחר הרדיו הוא מכשיר קל לתפעול. הוא קיים כבר למעלה ממאה שנה וברמה הבסיסית ביותר שלו יש לו כיוון עוצמה וכיוון תחנות ובהיבט הזה הוא קל מאוד ונוח לשימוש.
  2. נוסטלגי – הרדיו הוא מכשיר נוסטלגי ביותר כאשר אנו מתרפקים בחיבה על האירועים ההיסטוריים ששמענו דרכו. לכל אחד לפחות ידיעה חדשותית משמעותית אחת שעליה הוא שמע כאשר האזין לרדיו.
  3. חינם – מכשיר הרדיו מצריך השקעה ראשונית ברכישתו. אך מלבד זאת, וזאת לכשעצמה השקעה נמוכה מאוד ואף הנמוכה ביותר ביחס למכשירי שמע אחרים, הוא אינו מצריך השקעה נוספת. אין צורך לרכוש מוזיקה או תוכן אלא פשוט קולטים אותו חינם אין כסף.
  4. מגוון – הרדיו מציע לנו תוכן מגוון ביותר החל במוזיקה ודרך תוכניות בידור ואקטואליה שונות.. למעשה כמעט כל תוכן שניתן להעלות על הדעת קיים ברדיו.

אם כן אנו עתידים לראות את הרדיו אתנו למשך שנים ארוכות וסביר להניח שלא ניפרד ממנו כל כך מהר כמו שלאחדים מאתנו נראה. הרלוונטיות של הרדיו פשוט לא מושפעת ממש ממדיות אחרות.

 

 
עדכוני רדיו אזורי
עידכונים
ברוכים הבאים
האתר בשלבי עידכון
אנו מוסיפים מידי יום מידע על תחנות רדיו נוספות ותחנות רדיו נוספות להאזה

גלישה נעימה
שיתופי פעולה
כחלק מהפעלת האתר אנו יוצרים שיתופי פעולה:

חלק מהשותפים: