מערכת הקלטת ועריכת אודיו המובילה בעולם

תמיד חשבתם לעצמכם שאם לעמוד על במה ולשיר לקהל גדול אתם כנראה לא תוכלו, אז בטח שתוכלו לנצל את הכשרון שלכם כדי לעשות מיקסים מטריפים שפשוט בונים דיסקים שלמים. יש בעולם לא מעט די.ג'יים שעשו קריירה בכלל לא רעה, וקנו לעצמם קהל אדיר של מעריצים בזכות הכשרון שלהם לשמוע מוסיקה, לבחור טראקים ולחבר אותם זה עם זה. צריך לזכור שפרט לכשרון צריך פה גם ידע. ידע בהפעלת מערכת של הקלטה ועריכת אודיו, בין שזו מערכת פיזית, ובין שזו מערכת דיגיטלית על מסך המחשב.

קיובייס היא מערכת מושלמת להקלטה ועריכת אודיו וסאונד המאפשרת למעשה את כל הפונקציות האפשריות בעריכת סאונד ואודיו. החכמה ביצירת מוסיקה מסוג זה היא שליטה מלאה עד כדי זרימה עם המערכת שאיתה עובדים. במערכת כזו ישנן כל כך הרבה פונקציות, כל כך הרבה צלילים וכל כך הרבה אפשרויות, שרק מי שמכיר את כל האפשרויות ויודע להפעיל אותן מבלי להשקיע בכך מחשבה רבה מדי, יכול באמת לפנות את מוחו לחשיבה מוסיקלית שתאפשר לכשרון שלו לזרום ולבוא לידי ביטוי במוסיקה.

בשוק קיימות שורה של מערכות הקלטה ועריכת אודיו, אך יש רק מערכת מובילה אחת, שאיתה עובדים כל הגדולים. זוהי כמובן מערכת קיובייס. מאז יצאה המערכת לאור היא עברה מספר לא קטן של שדרוגים והשבחות על מנת להשאר עדכנית עם טכנולוגיות חדשות ועם יכולות הקלטה ועריכה חדשות, וכן כדי להבין חידושים שפותחו והוטמעו בעולם זה באמצעות המערכת.

מערכת קיובייס מאשפרת לכם שליטה מלאה על כל טווח התדרים של המוסיקה עם יכולות הגברה, ערבול, מיקסינג, הזנת אפקטים, שינויי פיטצ' ומה לא? כל האפשרויות שניתן לחשוב עליהן בהקלטת אודיו ובעריכתו, נמצאות מערכת קיובייס. אם אתם מעוניינים ללמוד את המערכת לעומקה, ולרכוש מיומנויות ללא תחליף, חפשו את המערכת באינטרנט בדיוק כפי שאתם מחפשים כל דבר אחר, כמו למשל פינוי דירה או מוסך פחחות וצבע, ותוכלו להגיע לשורה של אתרים המלמדים את השימוש במערכת, ומציעים גם קורסים וסמינרים מקיפים שיכשירו אתכם לעבודה מלאה עם המערכת.

 
עדכוני רדיו אזורי
עידכונים
ברוכים הבאים
האתר בשלבי עידכון
אנו מוסיפים מידי יום מידע על תחנות רדיו נוספות ותחנות רדיו נוספות להאזה

גלישה נעימה
שיתופי פעולה
כחלק מהפעלת האתר אנו יוצרים שיתופי פעולה:

חלק מהשותפים: