מעגלי מתופפים

אחד הגורמים היותר משמחים באירוע כמו חתונה הוא ללא ספק של מעגל מתופפים שמכניס את כל אורחי המקום לאווירה שמחה של מוסיקה וריקודים.

אם אתם זוג צעיר שעומד לפני החתונה של חייו ואתם עוברים על הרשימה של מה צריכים וחייבים לחתונה שלכם אז סביר להניח שהרשימה מורכבת מהדברים הבסיסייים כמו: אולם אירועים, תקליטן לאירוע (או להקה אם אתם ממש מבוגרים...) וצלם אירועים.

מעבר לכך יש את הרשימה של התוספות האפשריות שכוללת: פירוטכניקה של זיקוקין די נור (בעיקר אם האירוע תחת כיפת השמיים), בועות סבון ועשן מדומה (לסלואו הראשון), קונפטי (לסיום טקס החופה לפני הנשיקות והברכות) וכמובן שלל אביזרים כמו כובעים מצחיקים, משקפיים צבעוניות, כדורי אורז ענקיים ומשרוקיות מהבהבות למסיבה הגדולה שאחרי המנות הראשונות.

לכל אלו נוספו בשנים האחרונות תוספות אנושיות כמו מעגל מתופפים, צוות כנריות, סקספוניסט, חצוצרן, רקדניות מייצגים ואף נגניות נבל. לכל אחד תפקיד משלו ונהוג לרוב לבחור באחד או שניים מכל אלו לאירוע לע מנת שיוסיפו אווירה ויעשו שמח עוד יותר עבור האורחים באירוע ובעיקר עבורכם.

לכל אחד התוספת שלו לאירוע וזהו הפירוש שלנו לתפקידים השונים כדי לעשות עבורכם את הבחירה מעט קלה יותר ובאובייקטיביות:

סקספוניסט \ חצוצרן – מלווה את הזוג לחופה בליווי השיר שבחרו לכך או עצמאית ללא כל מנגינה נוספת ברקע ומלווה את הזוג גם בריקוד הסלואו הראשון. יש מי שממשיכים במהלך הערב במספר קטעי מוסיקה של שירים ידועים שמשמיע התקליטן.

מעגל מתופפים – מלווים את הזוג בטרם החופה ועד החופה בליווי שופרות (לעתים) ובתיפוף לצלילי שיר שבחר הזוג או בתיפוף שהוא מהות ההליכ הלחופה. לאחר מכן מלהיבים את הקהל ברחבת הריקודים בשתי הפסקות הריקודים בין מנה למנה ומוסיפים המון שמחה וקצב לאורחי האירוע כמו גם משיכה שלהם אל הרחבה.

צוות כנריות – להקת בנת יפות (בדרך כלל) המדמות נגינה בכינורות לצלילי מוסיקה ידועה בכניסה לאולם האירועים ולעתים גם בליווי הזוג לחופה ו\או במהלך ריקוד הסלואו הראשון של הזוג הטרי.

נגנית נבל – מנעימה את זמן האורחים בכניסה לאולם האירועים ומשרה על המקום אווירה של יוקרה ומכובדות תוך כדי מנגינה נעימה לאוזן. לעתים מלווה את הזוג גם בריקוד הראשון שלהם יחדיו.

רקדניות מייצגים – קבוצה של 2-4 רקדניות שמקבות את פני האורחים באולם האירועים עם תלבושות מיוחדות ובגובה רב ומקנות אווירה של מסיבה כבר בכניסה לאירוע או אוויר השל יוקרה ומכובדות, תלוי בהחלטת הזוג. במיקרים רבים לאחר מכן הן משתלבות ברחבת הריקודים על במות שונות ברחבה ומוסיפות אווירה למסיבה ומושכות את האורחים לרקוד.

כל השילובים הללו מבורכים וכל שתוסיפו לאירוע שלכם רק ייטיב עימו אך יש לבחור מה שמתאים לכם ולאורחים שלכם ולא להגזים עם הבחירה בגימיקים שונים כמו גם בתוספות אנושיות שונות.

נכתב על ידי ברוך חזן - שורותי מתופפים לארועים

 
עדכוני רדיו אזורי
עידכונים
ברוכים הבאים
האתר בשלבי עידכון
אנו מוסיפים מידי יום מידע על תחנות רדיו נוספות ותחנות רדיו נוספות להאזה

גלישה נעימה
שיתופי פעולה
כחלק מהפעלת האתר אנו יוצרים שיתופי פעולה:

חלק מהשותפים: