קייטרינג לאזכרות – תחסכו לכם את הטרחה

בכל שנה, כשמגיע יום האזכרה לקרוב משפחה שנפטר, נהוג לארח אנשים שמתלווים אל בית העלמין ולהגיש אוכל. כדי להסיר טרחה רבה, אפשר ליצור קשר עם חברות קייטרינג לאזכרות ולהזמין כל מנה שרוצים.

על אף העובדה שהזמן עושה את שלו, ועם כל שנה שעוברת הפצעים מאובדן קרוב משפחה אהוב מתאחים, עדיין יש צביטה בלב, שבאה בכל שנה, ביום האזכרה. ביום הזה, בני משפחה וחברים מתלווים אתכם אל בית העלמין כדי להפגין כבוד, לתמוך ובעיקר לעזור להמשיך לנוע קדימה ולא להתבוסס בכאב ובצער.

בתום העלייה לקבר, נהוג לארח בבית הנפטר את האנשים שהתלוו אל בית העלמין, ולהגיש להם אוכל. כמובן שביום כואב שכזה, מדד הסבלנות והמוטיבציה להכין אוכל יורד, אך לא חייבים לעבוד במטבח ולהכין אוכל. במקום, אפשר ליצור קשר עם חברות קייטרינג לאזכרות ולהזמין כל מנה שרוצים.

עלויות משוערות
כדי להבין את העלויות שלכם עבור הזמנת קייטרינג לאזכרות, צריך קודם כל להבחין בין שני סוגים:

הסוג הראשון הוא קייטרינג מוכן שאפשר לקנות מבתי עסק בתחום. כל מה שצריך לעשות זה לגשת אליהם ולקחת את המאכלים שרוצים בכמויות הנדרשות. אם בית העסק מציע שירות משלוחים, אפשר להרים טלפון והקייטרינג מגיע עד לבית.

הסוג השני הוא קייטרינג שמכינים אותו באופן אישי, ובו-במקום. לרוב, השירות הזה מציע מנות באיכות גבוהה בהרבה, בשל העובדה שמכינים כל מנה לפי דרישה, ובכמויות קטנות, ולא בצורה מסחרית.

בסוג הראשון משתמשים בחומרי גלם פשוטים, ולרוב, המנות לא מרשימות מבחינת הטעם או העיצוב שלהם. משום כך, העלויות נמוכות יחסית. לעומת זאת, הקייטרינג האישי כולל שירות אישי, ואם בוחרים בחברה מקצועית ואיכותית, המנות מורכבות מחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר. כל זה כמובן מעלה את המחירים.

אז מה כדאי- קייטרינג המוני או אישי?
בתמורה לעלויות גבוהות יותר, הקייטרינג האישי מציע שירות במהלך האזכרה. ממש כמו באירועים, צוות החברה מגיע לבית, מסדר ומכין הכל, והשף מכין את המנות בזמן אמת. כשהחברים ובני המשפחה מגיעים, הצוות מגיש להם את המנות, ובסוף האירוע הוא דואג להחזיר את הבית לקדמותו. היות והצוות מגיע עם כלי הגשה, המארחים אפילו לא צריכים לשטוף כלים. ובקיצור, מקבלים אוכל משובח מבלי שצריך לנקוף אצבע.

במידה ואתם צופים רק כמה אורחים בודדים, בהחלט כדאי לבחון את האפשרות להזמין קייטרינג 'המוני'; משהו שיעזור לאורחים להרגיע את הקיבה הריקה עד שיגיעו חזרה לביתם.

לסיכום, בימים כואבים כאלה אתם צריכים לנוח ולהירגע, וגם לאכול טוב כדי להיות חזקים. אין סיבה לעבוד קשה במטבח כשאפשר להזמין אוכל מוכן. בין אם זה בהתאמה אישית ובין אם במכירה המונית, מגיע לכם הטוב ביותר.

נכתב על ידי מ.מ המספק גם שרותי קייטרינג לאזכרות

 
עדכוני רדיו אזורי
עידכונים
ברוכים הבאים
האתר בשלבי עידכון
אנו מוסיפים מידי יום מידע על תחנות רדיו נוספות ותחנות רדיו נוספות להאזה

גלישה נעימה
שיתופי פעולה
כחלק מהפעלת האתר אנו יוצרים שיתופי פעולה:

חלק מהשותפים: