פרסום בתחנות הרדיו האזוריות

הסלוגן "הפרסום ברדיו עובד" הושרש היטב בקרב הציבור הישראלי ואכן מפרסמים רבים בוחרים לקחת חסויות או לפרסם באמצעות ג'ינגלים קליטים. עלות הפרסום בתחנת רדיו אזורית לרוב נמוך לעומת התחנות הארציות כמו רשת ג', רשת ב', גלי צה"ל ותחנות אחרות. כך, יכולים גם בעלי עסקים מקומיים ליהנות מהאפשרות לפרסם ולהגיע לקהל יעד שמאפייניו ידועים מראש ונמצא בפריסה גיאוגרפית הקרובה לבית העסק.

פילוח קהל היעד

כדי להגיע לקהל היעד הרצוי חשוב להתייעץ עם צוות השדרנים או איש הפרסום של התחנה האזורית ולקבל פילוח קהל המאזינים בהתאם לתוכניות המשודרות, שעות השידור, ופופולריות השדרן. כך ניתן לקבל את מאפייני קהל המאזינים ולבחור ברצועת השידור המתאימה ביותר לצורכי למפרסם, לתקציב העומד לרשותו ומטרת הקמפיין הפרסומי. חשוב לבחור באמצעי הפרסום המתאים ביותר כמו מתן חסות על תכנית מסוימת או מדור בתכנית, חסות על פרס המחולק בין המאזינים המשתתפים בתכנית או עונים נכונה על חידון נושא פרסים, חסות על שיר, תוכן שיווקי או ג'ינגל (תשדיר פרסום) באורך 6- 30 שניות בליווי קול של שדרן ידוע ואפקטים מוזיקליים שונים.

יתרונות הפרסום

יתרונות הפרסום בתחנות רדיו אזוריות הם רבים וניתן לפנות לקהל יעד המתגורר קרוב לבית העסק המפרסם באופן ממוקד ובתקציב נמוך יחסית לעומת עלויות פרסום במדיות אחרות כמו לדוגמה טלוויזיה. במקום להשקיע שעות ארוכות בנושא אימות ותרגום נתוני הצלחה של פרסום בעיתון בו המודעה נבלעת בין שאר הפרסומים, זוכה הפרסום של העסק לחשיפה רחבה וניתן לאמת את הצלחת הפרסום על ידי עליה בהכנסות העסק, ריבוי פניות וטלפונים והגדלת מספר הלקוחות.

נתוני האזנה גבוהים

נתוני ההאזנה לתחנות רדיו אזוריות מראה כי ישראלים רבים נוהגים להאזין לתכניות הבוקר במהלך הנסיעה לעבודה ברכב או בתחבורה הציבורית וכי רבים מאזינים לתכניות האהובות עליהם בבית או בזמן העבודה. רבים נוהגים לשמוע רדיו ולנהוג בפקחות בעקבות קמפיינים מוצלחים של הרשות למניעת תאונות הנלחמת בנהיגה תחת שכרות וכך גם בעלי עסקים רבים יכולים לנצל את נתוני ההאזנה הגבוהים ולהצליח ביעדי הקמפיין שהציבו לעצמם.

 

 
עדכוני רדיו אזורי
עידכונים
ברוכים הבאים
האתר בשלבי עידכון
אנו מוסיפים מידי יום מידע על תחנות רדיו נוספות ותחנות רדיו נוספות להאזה

גלישה נעימה
שיתופי פעולה
כחלק מהפעלת האתר אנו יוצרים שיתופי פעולה:

חלק מהשותפים: