שליכט צבעוני - לא כל כך משעמם

לא רק גוונים של אפור

עבודות טיח מעלות בנו אסוציאציות של בתים אפורים ושוממים, מוסכים אפלים או מפעלים תעשייתיים ולא ידידותיים לסביבה או לאדם, אבל הדבר אינו נכון. עם התפתחותו של עולם העיצוב, לרבות עיצוב הפנים הפך השליכט (שכבת ציפוי שמטרתה לצפות קירות חיצוניים או קירות פנימיים) לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, המשרד או הקליניקה. באמצעות השליכט הצבעוני ניתן להוסיף עניין, צבע ונוי לחלל החדרים. כידוע, צבעים וגוונים מסוימים וככלל מראה אסתטי ונעים לעין משפיעים על התחושות ואפילו על האנרגיות שלנו.

חשיבותו של צבע

איזה מצב רוח ברצונכם לצור?

חשיבותו של הצבע רבה והוא יכול להשפיע על החלל ולשוות לו את המראה הרצוי. צבע לבן למשל יגרום לחלל להראות נטרלי, חדיש, רשמי, קלאסי, בוגר ומרווח, צבע שחור יגרום לחלל החדר להיראות קטן יותר וייצור תחושת מסתורין, לכלוך, דרמטיות, סליזיות ומתח, צבע צהוב ייצור עליזות, ביתיות, תחושת קיץ וילדותיות, צבע אדום יעלה קונוטציות של תשוקה, שנאה, אהבה, סכנה, מלחמה, מיניות, צבע כתום יגרום לחלל להראות עליז, חמים, ביתי, וילדותי וכו'- לכל צבע והתחושה שלו.

עבודה עם שליכט צבעוני

באמצעות השליכט הצבעוני ניתן לצבוע את הקירות החיצוניים והפנימיים בצבעים שונים בהתאם לטעם האישי ולמטרה. כמו כן, ניתן להשתמש בשבלונות מוכנות, ספוגים, מברשות ומכשירים מגוונים. בצורה זו ניתן לשלוט בגווני הצבע ולהתאים אותם לאווירה בחלל, לסגנון החלל ולטעם האישי. ניתן לדוגמה לצבוע מספר קירות בגוון שונה אשר משתלב עם הסלון או המטבח, ניתן לצבוע את הקיר החיצוני בגוון מסויים וליצור שונות ועוד.

חברת אייפל- מלווים אתכם לאורך כל הדרך

בין מגוון החברות אשר מספקות שליכט צבעוני תוכלו למצוא את חברת אייפל. החברה הוקמה בשנת 1958 ומתמחה בתחום שליכט צבעוני. עובדי החברה (כ- 28 עובדים) המקצועיים צברו ניסיון נרחב בתחום וסייעו למגוון לקוחות בבחירת והתאמת השליכט המתאים לביתם או למקום עבודתם.

אם אתם מעוניינים לקבל שירות, אתם מוזמנים לפנות אל חברת אייפל ולקבל ייעוץ מקצועי וליווי לכל אורך הדרך.


 
עדכוני רדיו אזורי
עידכונים
ברוכים הבאים
האתר בשלבי עידכון
אנו מוסיפים מידי יום מידע על תחנות רדיו נוספות ותחנות רדיו נוספות להאזה

גלישה נעימה
שיתופי פעולה
כחלק מהפעלת האתר אנו יוצרים שיתופי פעולה:

חלק מהשותפים: