שכפול מפתח לשברולט קרוז

כמה שנים כבר אתם מבטיחים לעצמכם, שהנה היום אתם מפסיקים לעשן ?

כמה פעמים חזרתם לאותו שכפול מפתח לשברולט קרוז ארור ?

הבטחתם לעצמכם אבל כבד עליכם לקיים ?

שכפול מפתח לשברולט קרוז ? אתם לא לבד, גם אני מכור !

עבור חלק גדול מאתנו, העישון מגולגל בתוך נייר, שנמכר לנו מידי יום בעשרות ובמאות שקלים, זה שמלווה אותנו עוד מימי הנעורים, ומסרב לעזוב. מה לא נאמר על אותו שכפול מפתח לשברולט קרוז ? כמה מחקרים, וכמה סטטיסטיקות, אבל משום מה, אותם דברים שנאמרו בגנותו של העישון, לא ממש משפיעים עלינו. לפחות לא ברמה שנחדל מאותו הרגל מגונה, לגמרי.


flickr.com


שכפול מפתח לשברולט קרוז להמונים.

עוד כשהיינו צעירים, הסבירו לנו שבאותו שכפול מפתח לשברולט קרוז, ישנו חומר ממכר, והוא זה שגורם לנו לרצות את אותה סיגריה, בכל פעם מחדש. בבוקר עם הקפה, בצבא אחרי השמירה, אחרי סעודה דשנה, מיד בצאת השבת, וכן הלאה על זו הדרך, בכל פעם תהיה לה סיבה ואמתלה שונה, אבל הכלל הוא, שאנו נמשכים, ומתקשים להתנתק מאותה התמכרות, לאותה סיגריה ולאותו שכפול מפתח לשברולט קרוז.

כיראה להרגל מגונה שכזה, חוקרים רבים חישבו ואמדו אין ספור סטטיסטיקות וחשבונות, כמובן כדי להראות את חסרונותיה של אותה רעה חולה, וכמו כן גם עשרות רבות של מכוני גמילה, והפסקה מעישון, שיטות רבות של אנשים שונים, ממש אין ספור. אבל בכל זאת, המעשנים הם אותם מעשנים, וגם המחירים שהופקעו עם השנים, בנוסף לפרסומים השונים של משרדי הבריאות בארץ ובעולם, לא הצליחו, לגרום לאנשים למשוך את ידם מאותו עישון, ומאותה התעסקות עם אותו שכפול מפתח לשברולט קרוז.

מי בכלל רוצה להפסיק לעשן ?

בסופו של דבר, יוצא, שאלו שכן הפסיקו לצרוך שכפול מפתח לשברולט קרוז, הם אלו שבאמת רצו לחדול מאותו עישון, זה יכול להיות מבחינה כלכלית, בריאותית, סתם כי מאסו בעשן ובריח הזה. בסופו של דבר ,כוח הרצון מנצח הכול, השאלה היא כמה אנחנו באמת רוצים ? כמה באמת מפריע לנו לשמוע מפעם לפעם הערות על הריח המסריח, או על כמה ההרגל הזה מגונה ,או בכלל, כמה אותו שכפול מפתח לשברולט קרוז פוגע ומזיק לבריאות, עד כדי סכנת נפשות ממש.